Huvudkontor, Sollentuna

Videvox huvudkontor i Sollentuna, Stockholm. Utgångspunkt för många av våra tekniker, samt vår primärlager för produkter och reservdelar. Ledning, ekonomiavdelning och logistik arbetar alla i Sollentuna.

Växel
08-920045
Support
08-969750
Fax
08-355315
E-post
info@videvox.se
Videvoxgruppen AB
Box 6093
192 06 Sollentuna
Besöksadress
Sollentunavägen 225a
191 35 Sollentuna

Kontor, Sandvika

Videvox Norgekontor är bas för våra affärer på den norska marknaden.

Växel
+47 67 57 31 00
E-post
info@videvox.no
Videvox Norge AS
Postboks 67
N-1322 Hövik, Norge
Besöksadress
Eyvind Lyches vei 23B
N-1338 Sandvika, Norge

Kontor, Strömstad

Videvox västkustkontor i Strömstad där försäljnings- och marknadsavdelningen är placerad. Kontoret är också utgångspunkt för ett antal av våra tekniker, med arbetsområde i västra och södra Sverige.

Växel
08-920045
Fax
0526-12643
E-post
info@videvox.se
Besöks- & postadress
Södra Hamngatan 25
452 30 Strömstad

Serviceavdelning, Göteborg

Avdelningskontor för våra Göteborgsbaserade tekniker. Service och support för våra kunder i västra Sverige.

Direkt
031-186066
E-post
info@videvox.se

Serviceavdelning, Malmö

Avdelningskontor för våra Malmöbaserade tekniker. Service och support för våra kunder i södra Sverige.

Direkt
040-6986270
E-post
info@videvox.se

Serviceavdelning, Bergen

Avdelningskontor för våra Bergenbaserade tekniker. Service och support för våra kunder på det norska västlandet.

Direkt
+47 952 81 722
E-post
info@videvox.no

Serviceavdelning, Trondheim

Avdelningskontor för våra Trondheimsbaserade tekniker. Service och support för våra kunder i midt-Norge.

Direkt
+47 911 12 12 575
E-post
info@videvox.se

Personal

Ulf Hellberg

VD

Direkt
08-6259755
E-post
ulf.hellberg@videvox.se

Marie Hellberg Westin

Styrekonom

Direkt
08-6259757
E-post
marie@videvox.se

Kjertil Granli

Ekonomidirektör

Direkt
+47 675 73 111
E-post
kjertil@videvox.no

Tuula Hedman

Ekonom

Direkt
08-6259744
E-post
tuula@videvox.se

Eva Alver

Administration & Logistik

Direkt
+47 675 73 104
E-post
eva@videvox.no

Carl Sandberg

Rådgivare/Styrelsemedlem

E-post
carl@videvox.se

Lars Ekberg

Teknisk QA

Direkt
08-6259746
E-post
lars@videvox.se

Ken Knoph

Teknisk QA

E-post
ken@videvox.se

Tomas Olsson

Tekniker

E-post
tomas@videvox.se

Rune Lie

Teknisk Sjef Norge

E-post
rune@videvox.no

Martin Taesler

Ljudtekniker

Direkt
08-6259748

Tobias Genberg

Utvecklare

E-post
tobias@videvox.se

Martin Eastwood

Tekniker

Direkt
08-6259754

Mathias Rost

Driftchef

Direkt
08-6259758